×

Kalábrie - Kalábrie je plná zajímavých míst, jako je Tropea, Capo Vaticano, Reggio Calabria nebo Gerace. Každé z nich má své kouzlo a nabízí nádherné výhledy, památky a gastronomii.

Pokud hledáte rychlou a exotickou dovolenou, může být Kalábrie skvělou volbou. Nacházející se na jihu Itálie, tato oblast je známá pro své nádherné pláže, tyrkysově modré moře a skvělé kulinářské zážitky. Navzdory tomu, že se jedná o poslední chvíli, stále existuje mnoho možností pro ubytování a aktivity, které můžete na dovolené v Kalábrii podniknout. Zkuste si pronajmout auto a prozkoumat okolní horské vesnice, navštívit starobylé památky a zahrát si plážový volejbal na jedné z mnoha pláží. Kalábrie může být dokonalou destinací pro ty, kteří hledají odpočinek a zároveň chtějí poznat nové místo.hotel-img
  • od 16 191,-|7 nocí

Hotel Borgo degli Ulivi

Sellia Marina

- umění Feng shui

- apartmány pro 2-4 osoby

- s možností připlacení polopenze nebo plné penze

hotel-img
  • od 22 131,-|7 nocí

Grotticelle

Capo Vaticano

- hotel s polopenzí

- hotel nad jednou z nejkrásnějších pláží oblasti oblasti Capo Vaticano

- zájezd pouze na vyžádání

hotel-img
  • od 23 990,-| 7 nocí

Esmeraldo

Capo Vaticano | Ricadi

- panoramatický výhled na zátoku

- apartmány s polopenzí

- zájezd pouze na vyžádání

Proč na dovolenou na last minute do Itálie - Kalábrie právě sem?

    Existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit last minute dovolenou na pobřeží Kalábrie. Jedním z hlavních lákadel jsou samozřejmě krásné pláže a azurové moře, které jsou jedny z nejlepších v celé Itálii. Kromě toho má Kalábrie bohatou historii a kulturu, což znamená, že můžete navštívit mnoho starobylých památek a zároveň si vychutnat místní kuchyni, která je známá pro své jednoduché a chutné ingredience, jako jsou čerstvé ryby, olivový olej a zelenina.
    Dalším důvodem pro návštěvu Kalábrie je fakt, že i když jde o populární turistickou destinaci, stále se jedná o méně navštěvovanou oblast než třeba Toskánsko nebo Sicílie, což znamená, že můžete zažít autentické italské prostředí a vyhnout se davům turistů. Pokud se rozhodnete jet last minute, můžete také najít cenově dostupné ubytování a dokonce i levnější letenky. Celkově tedy Kalábrie může být skvělou volbou pro ty, kteří hledají rychlou a zajímavou dovolenou na moři v Itálii.