×

Sardinie - nazývaná také jako smaragdový ostrov

Sardinie je italský ostrov ležící v Tyrhénském moři a je známá svými nádhernými plážemi s jemným bílým pískem a tyrkysovým mořem. Tento ostrov nabízí mnoho letovisek, které jsou oblíbenými cíli pro dovolenou u moře. Mezi nejznámější letoviska patří města jako Porto Cervo, Alghero a Cagliari, která se pyšní nejen krásnými plážemi, ale také nabídkou luxusního ubytování, vynikající italskou kuchyní a bohatým kulturním dědictvím. Sardinie je také ideálním místem pro vodní aktivity, jako jsou například potápění, surfování a windsurfing. Dovolená na Sardinii je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci krásné přírody, slunce, moře a luxusu.hotel-img
  • od 4 880,-|7 nocí

Camping Village Baia Blu La Tortuga

Vignola Mare

- ubytování v mobilních domech

- široká písečná pláž s plážovými bary - 50m

hotel-img
  • od 8 640,-|7 nocí

Blu Morisco Village

Cannigione di Arzachena

- hotel s polopenzí

- nejkrásnější pláže tohoto regionu se nachází blízko hotelu

hotel-img
  • od 8 640,-|7 nocí

Laconia Village

Cannigione

- hotelový komplex vhodný pro rodiny s dětmi

- pláž- 50m

- polopenze

Proč na dovolenou na last minute na Sardinii právě sem?

    Last minute dovolená na Sardinii může být skvělou volbou pro ty, kteří hledají krásné pláže, jemný písek a tyrkysově modré moře v kombinaci s luxusním ubytováním, vynikající kuchyní a bohatým kulturním dědictvím.
    Sardinie je ostrov, který nabízí mnoho letovisek s nádhernými plážemi, jako jsou například Costa Smeralda, La Maddalena, Stintino a Santa Teresa di Gallura, kde si můžete užít slunce, vodu a relaxaci. Na Sardinii je také mnoho přírodních památek, jako jsou nedotčené pláže, skalnaté útesy a zálivy, které jsou ideální pro potápění a jiné vodní aktivity. Díky tomu, že mnoho hotelů a ubytování nabízí slevy a speciální nabídky pro ty, kteří rezervují svůj pobyt na poslední chvíli, může last minute dovolená na Sardinii být cenově velmi dostupná a atraktivní.